Ne İş Yapıyoruz

Biz en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Üstün kaliteli deri kemer üretiyoruz. Modanın nabzını tutan konfeksiyoncular veya kemer ticareti yapan şirketlerin koleksiyonlarını dünya standartlarında üretiyoruz. Neredeyse tamamı el işçiliğinden oluşan kemerlerimiz Avrupa mağazalarında kullanıcılarıyla buluşuyor. Bunun yanı sıra kendi markamız CORIUM BELT olarak hazırladığımız koleksiyonumuzu da müşterilerimize sunabiliyoruz.

2018 yılında idarecisinden ustasına ortalama 20 yıllık deneyimin ve tecrübenin bir araya geldiği bir oluşumuz aslında. Şimdilik 35 kişi ile ‘Avrupa’nın kemerini’ üretiyoruz.2018 yılında idarecisinden ustasına ortalama 20 yıllık deneyimin ve tecrübenin bir araya geldiği bir oluşumuz aslında. Şimdilik 35 kişi ile ‘Avrupa’nın kemerini’ üretiyoruz.

2018 yılında idarecisinden ustasına ortalama 20 yıllık deneyimin ve tecrübenin bir araya geldiği bir oluşumuz aslında. Şimdilik 35 kişi ile ‘Avrupa’nın kemerini’ üretiyoruz.2018 yılında idarecisinden ustasına.

Yüksek kalitede kemerler üretebilmek deri seçimiyle başlar.

Biz buna tedarikçilerimizden başlıyoruz. Seçim yaparken çevre dostu, sertifikalı deri üreticilerini tercih ediyoruz. Kalitemizin temel şartı dünya standartlarında üretim yapan insana ve çevreye duyarlı şirketler ile çalışmaktır.

Corium_Deri_Secimi02
Corium-Belt_7495

El emeği göz nuru.

Seçimini yaptığımız derileri işinin ehli kalifiye ustalarımız, el işçiliği ile kemere dönüştürüyor. Bunun için en iyi çalışma koşullarını sağlamak ise üretim felsefemizdir.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Siz bir markasınız, ilham aldınız tasarladınız ve kumaşa hayat verdiniz. Emek verdiniz moda ürettiniz. Belki de sektöre yön veriyor ışık tutuyorsunuz. Ürettiğiniz giysileri tamamlamak için sizin markanızla üstün kalite deri kemerler üretebiliriz. Hazır koleksiyonunuzu çalışabilir veya çizginiz doğrultusunda markanıza özel kemerler yaratabiliriz.